Dla młodszych

Każda sesja to nowe wyzwanie, przygoda, gra, w której nie wystarczy klikać szybciej niż przeciwnik. Aby znaleźć trop elfiego szpiega, może należałoby udać się do pobliskiej wioski i wynająć psa tropiciela? Skóra ogromnego trolla jest zbyt twarda na miecze, skuteczniej będzie poszukać sposobu, aby zepchnąć go do zamkowej fosy. Czy słowa starego maga o magicznych drzwiach, mogą mieć coś wspólnego z tajemniczą piramidą pośrodku pustyni?

Każdy gracz ma okazję przeżyć epicką przygodą, stać się sławnym wojownikiem, potężnym magiem lub niewidzialnym złodziejem. Wszystko zależy od tego jak uczestnicy poprowadzą dialogi, przygotują się na starcie, okażą się błyskotliwością w nagłej sytuacji. Czy będą na tyle przebiegli by wydostać się cało z zastawionej na nich pułapki?

Sesje te przeznaczone są dla młodszych graczy. Świat nie zniechęci ich zawiłymi intrygami lub przerażającymi bestiami, ale nie poda także sukcesu na złotej tacy. Uczestnicy będą mieli szanse zdobyć chwałę i bogactwo, ratować wioski i miasta, zmieniać przebiegi bitew. Sesja nastawiona jest na dobra zabawę, poprzez rozwiązywanie zagadek, wymagające potyczki i odrywanie świata. Rozwijanie kreatywności, zdolności komunikacyjnych i możliwość nauki na błędach to tylko niektóre z zalet jakie oferuje FRPG. Uczucie satysfakcji wynikające z wykonanego zadania oraz rozwoju własnej postaci sprawią, że gracze będą z pewnością chcieli przeżyć więcej.