Dla starszych

Świat to ponury padół, w którym nie ma miejsca na wesołe przyśpiewki przy ognisku. To szczękanie zębami, kurczowo trzymając włócznie i wypatrując wszechobecnego zagrożenia. To świat, w którym Chaos rozlał się po całym lądzie, starożytne wampiry walczą o dawne królestwa nie szczędząc krwi, wrogie mocarstwa knują jak otruć inne miasta, tak by po ludziach nie został ślad.

W ten nieprzyjemny czas zostają wrzuceni gracze. Jako poszukiwacze przygód lub ofiary niefortunnego zbiegu przypadków zostaną wciągnięci w przeróżne intrygi oraz wyprawy. Będą musieli wykazać się na tyle trzeźwym rozsądkiem, aby nie tylko wykonać zadanie, ale w ogóle przetrwać. Co dzieje się ze spaczonymi ciałami wrzuconymi do miejscowej studni na uboczu? Czy jeśli zejdzie się na jej dno, wynaturzone bestie, o których wspominał szalony kapłan pozwolą graczom ponownie ujrzeć światło słońca?

Sesja ta przeznaczona jest dla starszych graczy, niebojących się kolorystycznych opisów oraz śmierci. Staną oko w oko z całym światem, którego, jeśli będzie im dane szczęście, zaznają więcej niż skromny kawałek. Zagadki są zawiłe, a każda walka może być ostatnią. To świat gdzie powitanie kolejnego świtu jest nagrodą. Mroczny klimat i ogromny, acz szczegółowo opisany świat, wciągnie głęboko tych, którzy odważą się w niego zagłębić. Przyjemność z rozgrywki i satysfakcja z własnej zaradności oraz walki, sprawi, że kilka godzin minie w ciągu minuty.